Przejdź do treści

KALENDARIUM LENDOG

VII Edycja

Tegoroczna edycja naszych zawodów odbędzie się w dniu 09.09.2023r., Bazą tegorocznej edycji będzie Stadion Sportowy w Chełmsku Śląskim a gospodarzem Restauracja SPORTOWA. Przygotowaliśmy dla Was 3 zupełnie nowe trasy: EASY(14km z A do B), HARD(23km pętla) i RODZINNA(9km z A do B). A wieczorem obowiązkowo spotykamy się na wieczorze dogtrekkera. Oczywiście przy ognisku i muzyce na żywo


VI Edycja

Po dwóch latach przerwy spowodowany pandemią COVID 19 i innymi zawirowaniami losowymi wracamy! Zastanawialiśmy się czy o nas nie zapomniano i czy nie „wypadliśmy z rynku”. Na szczęście szybko nasze obawy poszły w zapomnienie. Frekwencja i pogoda dopisała jak zawsze. Nie będzie zaskoczeniem, że Lendog2022 odbył się w „Rezydencja Zadrna”. Na 3 dystansach EASY (15km z A do B)), HARD(25km pętla). Nie mogło zabraknąc trasy RODZINNEJ (6km z A do B). Po zawodach przygotowaliśny dla uczestników i mieszkanców pobliskich miejscowości wieczór dogtrekkera na większą skalę niż w latach ubiegłych. Na scenie zaprezentowały się zespoły Rohele, Rock Tube oraz CadillaC.


V Edycja

Piąta edycja odbyła się 21.09.2019 i była wyjątkowa. Nie ze względu na bazę zawodów ponieważ po raz kolejny gościliśmy w „Rezydencja Zadrna”. Był to natomiast nasz międzynarodowy debiut. Trasa prowadziła przez Republikę Czeską a dokładnie Adrspach. Zmusiło nas to do nieszablonowego działania i zdwojonej pracy podczas przygotowania i zabezpieczenia wydarzenia. Po raz pierwszy skorzystaliśmy również z transportu zbiorowego. Jak narazie tylko na trasie rodzinnej ale kolejne lata to zmienią 😉 Zawodnicy startowali na 4 dystansach: EASY (15km), HARD(25km) i trasie RODZINNEJ na dwóch odległościach (3 i 6 km).


IV Edycja

Czwarta edycja zawodow odbyła się 20.10.2018r. Po raz kolejny bazą naszych zawodów była malowniczo położona „Rezydencja Zadrna”. To miejsce ma cos magicznego w sobie. Tym razem zawodnicy startowali na 3 dystansach: EASY(15km), HARD(30km) i niepunktowanej trasie RODZINNEJ(5km). Nowością podczas tej edycji był wieczór dogtrekkera. W kameralnym gronie przy palącym się ognisku mogliśmy posłuchać muzyki w wykonaniu harcerskiej grupy artystycznej LIMINIS.


III Edycja

Rok 2017 przyniósł pewne zmiany. Impreza rozrosła się na tyle, że musieliśmy pomyśleć o nowej bazie zawodów. Wybór padł na położoną na obrzeżach Chełmska Śląskiego „Rezydencje Zadrna”. Bliskość szlaków turystycznych i ogrom dostępnego terenu było tym czego szukaliśmy. zmieniliśmy również delikatnie nazwę. LenDog czyli III zawody dogtrekkingowe odbył się 20.05.2017r. Tym razem uczestnicy rywalizowali na 4 dystansach: EASY(10km), MEDIUM(20km), HARD(30km) oraz trasie RODZINNEJ(5km).


II Edycja

Zmotywowami i napędzeni zeszłorocznym sukcesem postanowiliśmy, że LenDog stanie się imprezą cykliczną. LenDog czyli II zawody dogtrekkingowe o puchar sołtysa odbył się 14.05.2016r. a bazą zawodów po raz kolejny był Zespół Szkół Publicznych w Chełmsku Śląskim. Nie spodziewaliśmy się, że limit miejsc zostanie osiągniety 😉 Ale to wszystko dzięki Wam. Bawiliśmy się już w 80 osobowym gronie. Podczas tej edycji przygotowaliśmy 3 trasy o różnym stopniu trudności: EASY (10km), MEDIUM (20km) i HARD(30km).


I Edycja

Pomysł LenDoga zrodził się w naszych głowach w roku 2015. LenDog czyli I zawody dogtrekkinowe o puchar sołtysa odbył się 10.10.2015r. W kameralnym gronie 40 uczestników bawiliśmy się na terenie Zespołu Szkół Publicznych w Chełmsku Śląskim. Podczas trwania LenDoga odbywał się piknik rodzinny. Uczestnicy rywalizowali na dwóch dystansach EASY (7km) i HARD (20km).